Oprava alebo výmena autoskla

Oprava autoskla

Odletel do Vášho čelného skla kameň, sklo nie je prasknuté, ale zostalo Vám na skle bodové poškodenie do priemeru 20 mm? Ak nie je poškodenie v zornom poli vodiča sklo Vám opravíme technológiou GLASS-REPAIR pre opravy vrstvených skiel automobilov.

Dohodnite si termín a sklo opravíme na počkanie do 30 minút. Na opravené sklo vydáme osvedčenie o technickej spôsobilosti skla po oprave pre potreby kontrolných orgánov. / STK, cestná kontrola políciou / Naším klientom poskytujeme 100% garanciu vrátenia peňazí pri neúspešnej oprave. Ak vznikne do 1.roka po oprave v mieste opravovaného poškodenia prasklina, bude Vám pri následnej výmene skla z ceny odpočítaná plná suma, ktorú ste zaplatili za opravu.

Výmena autoskla

V prípade, že oprava skla nie je možná vykonáme jeho výmenu za použitia autoskiel najvyššej kvality. Kvalita skla je naša priorita, preto používame autosklá svetových značiek Sekurit, Pilkington, AGC, Splintex, NordGlass.

Pri výmene čelného skla sa na nás môžete plne spoľahnúť. Stačí zavolať infolinku 0905 266 886 a my vybavíme všetko za Vás.

Ponúkame kompletný servis výmeny autoskla, od nahlásenia poistnej udalosti, vybavenia obhliadky, samotnej výmeny čelného skla, následného povysávania interiéru, prelepenie diaľničných známok a nálepiek EK+STK. Pri havarijnom poistení, alebopripoistení skla vybavenie krycieho listu.

A ako bonus pre Vás doliatie vody do ostrekovačov, pre Váš dokonalý výhľad cez nové čelné sklo.

Zmluvné poisťovne:

poistovne

Pre klientov zmluvných poisťovní vykonávame:

OBHLIADKY POŠKODENÝCH SKIEL PRIAMO NA NAŠEJ PREVÁDZKE.

MOŽNOSŤ BEZPLATNEJ OPRAVY A VÝMENY.

Späť